שיוף יהלום ''פריסטין''

 
 
ויורה ישראל גאה להציג בפנייך את פריסטין: טיפול בפילינג יהלום, שגמשייף את שכבת האפידרמיס החיצונית של עורך בעדינות ומלטש אותו למראה צעיר, קורן וחיוני יותר מכל מה שהכרת.

פילינג היהלום פריסטין לא רק מסיר את תאי העור המתים בפעולת קילוף מעודנת, כפי שרק ראש יהלום בחיתוך לייזר איכותי במיוחד מסוגל לעשות, הוא גם מבצע בו זמנית פעולת שאיבה עדינה, שמגבירה את זרימת הדם ושמעוררת תהליך רגנרציה של קולגן ואלסטין.

חידוש העור והצערתו באמצעות טכנולוגיית פריסטין מסייעים לטפל באופן אפקטיבי במגוון מצבי עור נפוצים, דוגמת: החלקה טבעית של קמטים וקמטוטים, טשטוש והעלמה של צלקות אקנה, הסרת כתמי שמש, שיפור בצבע ובמרקם עור בלתי אחידים. בנוסף לכך, טכנולוגיית פריסטין מאפשרת את התאמת רמת הקילוף לכל מטופל/ת באופן אישי, בהתאם לסוג העור (רגיש, דק, קשה). תוצאות הטיפול יעילות ועמידות לאורך זמן בהתאם.

משך טיפול ממוצע הוא בין 10-15 דקות. הוא נטול כאב לחלוטין ומשפיע מיידית על מראה עורך. על מנת למקסם את התוצאות ניתן לעשות סדרה של 5-6 טיפולים במרווח של 2-4 שבועות (תלוי בגיל המטופל/ת ובמצב העור). ניתן לשלב עם כל הטיפולים אחרים כולל טיפולי מכשור, טיפולי מזותרפיה, הזרקות של סקין בוסטרים, פלזמה עשירת טסיות וטיפולי מיצוק עור באמצעות מכשור.

נשמע מעניין? לאיבחון עורך ובניית תוכנית טיפולים אתם מוזמנים לייעוץ חינם.
 
 
שיוף יהלום ''פריסטין''
 
 
 
שיוף "יהלום"