פיסול פנים, מילוי שקעים

 
 
 


 
 
 
 
 


פיסול פנים
לפני ואחרי
 
 
 
 
 
 
 

פיסול פנים

 
 
פיסול פנים שמבוצע בשיטת תלת מימד ולפי חוקי האומנות, כלומר בהתאם לחוקי "חתך הזהב" המקובל, משיג תוצאות מירביות בזמן קצר, טראומה וכמות חומר מינימליים ככל הניתן ושיפור משמעותי במראה הפנים, עם הדגשת קווי המתאר של הפנים ויצירת אפקט הרמה ומתיחה של הפנים.

לטכניקת תלת מימד יש אפשרויות רבות ומגוונות וקיימת הקפדה על אינדיבידואליות של כל פנים ופנים.
בטיפול אחד אפשר להחזיר לפנים מראה צעיר וטבעי יותר, למלא שקעים, לשחזר נפחים, להעלים ולטשטש קמטים, לבנות ולעצב לחיים, לשנות את הצורה של האף והסנטר, ולהחזיר לעור ברק וצבע.

הטיפול מאפשר להוריד מספר שנים טובות, להעלים עייפות מהפנים וכל זה בהקפדה על סימטריה ופרופורציות נכונות לפנים, ללא פגיעה במראה הטבעי שינוי תווי הפנים תורם לשביעות רצוננו והחזרת השמחה לחיינו באמצעות כוח היופי המנצח!

* רוב הטיפולים נעשים אחרי אילחוש מקומי ובעזרת קנולה במקום מחט, ללא דימום וללא סיבוכים.

 

מילוי שקעים מתחת לעיניים

 

זהו אחד הטיפולים החשובים ביותר המתבצעים בקליניקה לאחת הבעיות הנפוצות ביותר. לטיפול אחוזי הצלחה גבוהים, הודות לניסיון רב וידע. שקעים מתחת לעיניים יכולים להופיע גם בגיל צעיר יותר, אך נפוצים יותר בגילאים 40 פלוס. שקעים מתחת לעיניים מקנים מראה פנים עייף ומבוגר. מילוי שקעים מתחת לעיניים באמצעות חומצה היאלורונית בסמיכות המתאימה, משיג אפקט מיידי ומהפכני, המטפל לרוב גם בבעיית גוון העור. כמו כן הוא מקנה לפנים מראה רענן ובריא יותר.
 
מילוי שקעים מתחת לעיניים
 
לאחר מילוי שקעים וקמטים
 
פיסול פנים- לפני ואחרי
 
תיקון אף ללא ניתוח (NONSURGICAL RHINOPLASTY)
זהו טיפול ההולך ותופס מקום בתחום האסתטיקה הרפואית במקרים המתאימים לכך. המילוי באזורים המתאימים מתבצע על ידי חומצה היאלורונית או באמצעות RADIESSE-CALCIUM HYDROXYAPATITE.

מילוי קמטים ושיפור המראה של כפות הידיים
טיפול זה מומלץ מאוד על מנת לשמור על תפיסת הגיל שלנו. במידה והפנים נראות צעירות, גם לידיים שמסגירות את גילנו האמיתי ומזדקנות עם הזמן, מגיע להיראות צעירות יותר.
 
מילוי קמטים ושיפור כפות הידיים
 
מילוי שקעים שנוצרו כתוצאה מצלקות
לצלקות אקנה וצלקות אחרות מתאים הטיפול עם החומצה ההיאלורונית. אמנם הן לא תמיד נעלמות לחלוטין, אך בהחלט פחות בולטות.