פילינג

 

EASY TCA

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
חדש!!!
מוזמנת לחדש עורך לקראת הקיץ באמצעות פילינג עם טכנולוגייה מתקדמת וייחודית המבוססת על שחרור מבוקר לתוך העור בתוספת חומר מאלחש. פילינג בינוני TCA היחיד בעולם המכיל חומר מאלחש, שאינו גורם לכאבים ותחושת אי נעימות, המאפיינים טיפולי פילינג אחרים. הטיפול מיועד לפיגמנטציה קלה עד כבדה, עור שנוטה לאקנה, סימני מתיחה וקמטים בעור ודורש החלמה 1-2 ימים. כיום, שמים דגש בעולם האסתטיקה על מרקם ובריאות העור, פילינג מתוך ליין המוצרים מחומרי גלם הטובים בעולם, ברמת זיקוק של יותר מ-99% ובכך מספקת בטיחות ואיכות חסרות תקדים ותוצאות מדהימות!

 
 
 
תמונות לפני ואחרי סידרת פילינגים .
 
 
 

תכשירים לשימוש ביתי

 
 
פילינג מקצועי- ד"ר ליליה מינסיאן
 
 

עוד על פילינגים במכון ושימוש בתכשירים מתאימים בבית

 
 
פילינג רפואי הוא קו משלים לכל הטיפולים, אך המשך תחזוקה בבית חשובה לא פחות. לכן מומלץ להשתמש בקרמים מתאימים כחלק אינטגרלי בתהליך חידוש העור, זירוז תהליכי הבנייה אחרי קילוף ומניעת פיגמנטציה .מדובר בקרמים על בסיס חומצות לקטית, סליצילית, אזלאית לכל סוגי העור, בכל עונות השנה, לעור רגיש, בהיריון ובזמן הנקה.

שיטות פיליניג רפואי, בין אם הן חומצות חזקות כ-TCA או בין אם הן טכנולוגיות חדשות אחרות אשר משלבות חומצות אלפא הידרוקסיות ובטא -הידרוקסיות, מסייעות לקילוף וחידוש עור הפנים .המשך שימוש ביתי בתכשירים משלימים מסייע לתהליכים מקבילים של הפיכת תאי עור הפנים לבריאים יותר, לחיזוק הדבק הבין תאי ולשמירה על לחות העור, תוך מניעת איבוד נוזלים.

כל אלה תורמים לשיפור המראה, להאטת תהליכי הזדקנות וקבלת מראה צעיר, חלק ורך יותר. תכשירים אלה לא רק מאד יעילים, הם גם חכמים - ומאפשרים חשיפה מבוקרת לחומצה בכמות שלא פוגעת בעור. בנוסף לכך, הם גם בטוחים לשימוש ומותרים גם לאנשים רגישים הסובלים מאלרגיות שונות וגם למי שבהיריון או מניקה. מי שרוצה להסתייע בהם צריכה לפנות לרופא שיתאים לה את המשחה עם המינון המתאים של החומר הפעיל.
תכשירים על בסיס רטינול מקופסל וארבוטין הם נגזרת הטבעית של הידרוקוינון – החומר היחיד המיועד להבהרת עור פנינו, כדי לשמור על מרקם העור, צפיפותו ומיצוקו.

לרוב הנשים מומלץ לשלב טיפול זה בשגרת הטיפוח, בוודאי כאשר עור הפנים מתחיל להראות קמטוטים. גיל 30 הוא גיל טוב להתחיל. תוצאות הטיפול טובות – העור חלק, נעים למגע, בוהק ומחודש. כיום, הודות לחומרים חדשים, אין טראומה לעור וההחלמה קצרה. תוצאות הטיפול נשמרות במשך מספר חודשים – ומומלץ לחזור עליו מדי פעם.


בכדי לשמור על עור פנים בריא, לנטרל נזקים מצטברים ולחדש את מרקם העור באופן מתמשך, מומלץ לבצע פעם עד פעמיים בשנה סדרת פילינגים. בחירת הפילינג והטיפול עצמו תתבצע על ידי רופא בלבד, בשילוב בחירת תכשירים מותאמים לכל לקוח/ה לשימוש ביתי.

בשימוש ארוך טווח התוצאה המשולבת שמתקבלת באה לידי ביטוי בשיקום העור ובמרקמו, עם שיפור ניכר בכל שכבות העור, וירידה ברגישות לשמש ולנזקיה. התוצאות נראות לעין כבר בחודש הראשון של הטיפול ובאות לידי ביטוי עם שיפור ושמירה על עור פנינו בהמשך כמובן בשימוש נכון וממושך עם הגנה נכונה מהשמש.