מילוי קמטים

 
 
 


 
 
 
 
 
Radiesse -Calcium hydroxyapatite
Mesoradies

מילוי, פיסול, הרמה ושיפור מרקם העור,
חומר מיוחד במינו בטכנולוגיית הזרקה ייחודית גם לפתרון בעיות מרקם העור בפנים, צוואר, אזור הדקולטה, ידיים.
חומר מקורי עם תמיכת מחקר גדולה ביותר בתחום.
חומר אחד אשר משיג שלל אפקטים של מילוי ,מיצוק והדגשת קווים טבעיים של הפנים עם שיפור מרקם העור לטווח ארוך.
לכל שאלה אפשר לפנות בטל: 0503338886

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
FOR INJECTION COMFORT ONLY TEOSYAL PEN
שמחה לבשר לכל לקוחותינו על החידוש בהזרקות
למילוי קמטים ופיסול פנים בעזרת TEOSYAL PEN
זהו מכשיר אלקטרוני להזרקת חומצה היאלורונית בעל יתרונות רבים כגון: כאב מופחת, דימומים מועטים, בצקות אשר מחלימות מהר יותר
כל אלה ועוד מאפשרים לחזור לשגרה מיד אחרי הטיפול.
מכשיר זה מאפשר הזלפת חומר בדיוק מירבי, בעזרתו ניתן לשלוט על פיזור החומר בצורה אחידה, במינון המתאים ובנוסף ניתן להגיע לעומק הזרקה המתאים על מנת לקבל תוצאות אופטימליות.
הדגש הגדול במכשיר זה הינו נוחות ההזרקה למטופלים ללא צורך בשיקום ומנוחה שלאחר מכן.
מזמינה את כולכם לבוא ולהנות מחוויות הטיפול והפנינג המכירות הגדול של הקיץ.
לקביעת תור התקשרו כבר עכשיו 0503338886
שלכם ד"ר מינסיאן ליליה
 
 
 
 

מילוי קמטים עם חומצה היאלורונית

 
 
קצת על חומצה היאלורונית: זהו חומר שנוצר בגוף שלנו שמורכב מפוליסכריד מסוג גלוקוזאמינוגליקנים. הייחודיות שלו היא בכך שהוא מיוצר בקרום של התא וזה תורם רבות לתקשורת בין תאית, חלוקה ונדידה של התאים. בגוף הוא נמצא ברקמות חיבור, עיניים, אפיטליום ורקמת עצב.

גילוי של חומצה היאלורונית ומשמעותה ב- 1934 שפך אור על חשיבותו בבניית סיבי קולגן ואלסטין ובשמירה על הלחות של העור ועל תפקידה, על תיקון ריקמת עור, על תחזוקה של מולקולות מים. כל מולקולה של חומצה היאלורונית יכולה להחזיק עד 1000 מולקולות של מים.

בשנות ה- 90 של המאה הקודמת החל השימוש בחומצה היאלורונית בניתוחי עיניים, בעיות מפרקים, טיפול בפצעים ובהמשך גם במילוי קמטים באירופה.
בזכות תכונותיה לספוח מים, חומצה היאלורונית מקנה נפח לרקמות ולכן היא מאפשרת מילוי שקעים, העלמות או טשטוש של הקמטים. היכולת של החומצה לשפר ולתקן את רקמת העור היא ערך מוסף של הטיפול, שהוכח במהלך עבודה וניסיון רב שנצבר במהלך שנים רבות.
כיום קיים מגוון רחב של מוצרים. בישראל ישנם מספר מותגים שעברו בדיקות בנושא תנאי ייצור, טכנולוגיה וסטריליות והם קיבלו אישורים ממשרד הבריאות ישראלי. החומרים הנ"ל עברו תהליך והיום הם קיימים בסמיכויות שונות, מיועדים למטרות שונות, בעלי מרקם אלסטי וקל להזרקה, ובעלי בטיחות רבה ותוצאה ארוכת טווח.
לכל טיפול תוצאה מיידית וארוכת טווח עם ערך מוסף בשיפור ובתיקון רקמת עור וכן במניעה ובעיכוב של תהליך הזדקנות בעזרת הגברת לחות העור ועם הזמן גם בשיפור במרקם של העור. כל זה כתוצאה מגיוס תאים שמייצרים קולגן ואלסטין (סיבים של העור) וזירוז כל תהליכי הבנייה. התוצאה היא מצטברת- אחרי מספר טיפולים העור חלק יותר והקמטים הולכים ונעלמים. לכן הקפדה על טיפולי touch up חשובה לשמירה על התוצאות וחיונית כדי למנוע שינויי הגיל.

מילוי קמטים בצידי אף ופה
NASOLABIAL AND MARIONETTE FOLDS
הוא הטיפול הפופולרי ביותר עם תוצאות של 100% הצלחה. זוהי הצלחה מושלמת שהולמת את הציפיות של המטופלים, לשביעות רצונם המלאה. תיקון מהיר מעניק לפנים שינוי דרמתי, ומחזיר את המטופלים לפחות מספר שנים אחורה.
 
מילוי קמט נסולביאלי
 
מילוי קמטים- לפני ואחרי
 
מילוי קמטים על ידי חומצה הילאורונית
 

החלקת קמטים

 
החלקת קמטים נעשית באמצעות חומצה היאלורונית. החומצה ממלאת את הקמט ומעלימה אותו. כאשר חוזרים על הפעולה מספר פעמים רואים את השינוי. החומצה עוזרת לשיפור העור, בתנאי שהטיפול מבוצע בזמן. לפני שהחומצה מתפרקת יש להגיע לטיפולי touch up.

ישנם אפשרויות טיפול נוספות כמו למשל- Calcium Hydroxyapatite המכיל חומר בשם- Radiesse.
חומר נוסף נקרא- Ellanse שהוא בעצם פוליקפרולקטון- בוסטר מעולה לקולגן, משפר פלאים את מצב העור והקמטים.
כל החומרים נספגים, אך באמצעות סדרה של טיפולים עוקבים, הם שומרים היטב על העור ומחליקים את הקמטים.

 

קמטי אקורדיון

 
הבחנת לאחרונה בקמטים באזור הלחיים שהיית מעדיפה שייעלמו? הקמטים הללו מכונים קמטי אקורדיון. הם יכולים להופיע אחרי ירידה במשקל או בסביבות גילאי 45-50 בשל שינוי בעור הפנים שהופך למחוספס, יבש, רפוי, וחסר חיוניות בשילוב עם עלייה בטונוס שרירים. מתלבטת מה לעשות? יש פתרון! מספר קטן של טיפולים קוסמטיים ללא ניתוח, בשילוב שיטות קיימות, אך בטכניקות ייחודיות, יכולים לטפל בבעיה. אם הבעיה מטרידה, תרימי טלפון ונשמח לתת לך פרטים נוספים ולתאם פגישת ייעוץ ללא עלות.

  • מילוי קמטי זעף באזור בין הגבות
מתאימים במידה וטיפולים עם בוטולינום טוקסין לא עזרו.

  • מילוי קמטוטים באזורים שונים בעיקר מעל ומתחת לשפתיים
לטיפולים עם חומצה היאלורונית יש ערך מוסף. אחרי כל טיפול שזה בעצם מילוי מידי של הקמט יש גם שיפור בלחות של העור ועם הזמן גם במרקם של העור .וזה כתוצאה מגיוס תאים מייצרים קולגן ואלסטין (סיבים של העור) וזירוז כל תהליכי הבניה. זוהי תוצאה מצטברת, כלומר - אחרי מספר טיפולים העור חלק יותר, הקמטים הולכים ונעלמים ולכן חשוב להקפיד על טיפולי touch up.

  • פיסול פנים - שיטת תלת מימד
זהו טיפול חשוב ביותר להחזרת מלאות, סימטריה ופרופורציות נכונות לפנים, עם שיפור בעומק של הקמטים וחידוד קו הלסת. ישנן אפשרויות מגוונות וטכניקות מתקדמות לקבלת מראה צעיר יותר עם הדגשת תווי פנים חשובים: מילוי שקעים ושחזור נפחים ומילוי קמטים באמצעות החדרת חומר מינימלי ככל הניתן. תוצאות מרשימות מתקבלות הודות לשמירה על חוקי האומנות ושמירה על חוקי "חתך הזהב".


לעוד מידע עבור מילוי שקעים וטיפולים אחרים בתחום הרפואה האסתטית,
צרו קשר דרך האתר או חייגו: 0503338886