ידית V-IPL

 
טכנולוגית IPL מבוססת על עקרון selective photo thermolysis, כלומר שימוש באנרגיית אור שיוצרת תהליך חימום, המפרק מולקולות מטרה באופן סלקטיבי ומבוקר מבלי להרוס את הרקמה שמסביב.

ניתן באמצעות IPL לטפל במגוון התוויות
הסרת שער > חידוש העור > טיפול בפיגמנטים > טיפול באקנה > טיפול בנגעים וסקולריים (כלי דם)-המנגיומות וקופרוז.

לידית V-IPL יש 5 פילטרים, שחוסמים אורכי גל מסוימים, על מנת למקד את אורך הגל הרצוי למטרת הטיפול. בנוסף פילטרים גם מסננים וחוסמים אורכי גל מזיקים (כגון UV).

לידית 3 אפשרויות של תצורות פולס שונות, המותאמות לסוג ולצבע של העור וסוג הסימפטום (כגון צבע ועובי השער).

ידית ה- V-IPL יורה פולס ״מרובע״ שגורם לאנרגיה להתפזר באופן שווה ולכן מונעת כוויות ומפחיתה כאב. כמו כן, קיימת מערכת המקררת את הידית עצמה וגם גורמת לטיפול ללא כאבים וללא כוויות.
 

טיפולי להסרת שער

 
באילו סוגי עור ניתן לטפל?
הודות לטכנולוגיית PCR המתקדמת ניתן לטפל בכל סוגי העור.

האם הטיפול כואב?
באמצעות מערכת הקירור המאפשרת קירור לפני, תוך כדי הטיפול ואחרי כל פולס, טכנולוגיה זו מאפשרת טיפול נוח ביותר.

מה אורך הטיפולים?
טכנולוגיית PCR כוללת פולסים במבנים שונים המאפשרת טיפולים מהירים (בין המהירים בתעשייה).
הזמן המדויק של הטיפול תלוי בתוכנית הטיפול, במצב האישי של כל מטופל/ת ובאזור שמיועד לטיפול. אורך הטיפול בכתם פיגמנטציה, לדוגמה, יכול להיות בין 2-5 דקות ואילו הורדת שער באזור בית השחי עד 10 דקות.

מתי אראה תוצאות?
התוצאות נראות לעין מהטיפול הראשון. יחד עם זאת, להשגת תוצאות אופטימליות יש להתמיד ולסיים את סדרת הטיפולים לפי המלצת המטפל/ת.

לכמה סבבי טיפול אזדקק?
מספר הטיפול תלוי באופן ישיר בסימפטום המטופל.
טיפולי פיגמנטציה יכולים לנוע בין 1-3 טיפולים ואילו טיפולי הורדת שיער בין 4-10 טיפולים בממוצע. יש להתייעץ עם המטופל/ת כדי להבין טוב יותר את הצרכים האישיים של כל מטופל/ת.

לאורך כמה זמן נראות התוצאות?
שימור התוצאות תלוי בסימפטום עצמו.
בדרך כלל טיפולי פיגמנטציה וכלי דם אינם מצריכים טיפולי תחזוקה, ואילו סימפטומים התלויים בתהליך ההזדקנות הטבעי ובשינויים הורמונליים (כגון הורדת שיער וחידוש העור), עשויים לדרוש טיפולי תחזוקה לשימור התוצאות. מומלץ להגיע לטיפול אחת ל - 3-6 חודשים, או כפי הנדרש. המטפלים שלכם יוכלו לייעץ לך מהו מרווח זמני הטיפול המתאים לצרכים האישיים שלך.

*מספר הסבבים הטיפוליים הנדרשים ותוצאות סופיות עשויים להשתנות בין אדם לאדם.