ידית V-FR

 
טכנולוגיה FR פרקציונלי מבוססת על קרינה אלקטרומגנטית של גלי רדיו, המשחררת אנרגיה דרך אלקטרודות קטנטנות המוצמדות לעור. הטכנולוגיה מאוד מדויקת מבחינת חימום של הרקמה ומאפשרת שליטה מוחלטת של המטפל/ת על עומק הטיפול והיקפו. החימום יוצר דפוס של מיקרו פציעות מבוקרות בגודל ראש סיכה. הפציעה גורמת לעידוד תהליכי ריפוי טבעי, חידוש סיבי קולגן אלסטיים יותר וחידוש תאי עור אחרים.

התוצאה
שיוף העור ושיפור מרקם ואלסטיות של העור, חידוש והצערת העור, טשטוש קמטוטים, הפחתה בכתמי גיל ופיגמנטציה, גוון עור אחיד, השטחה משמעותית של צלקות בולטות וטשטוש מרשים של צלקות אקנה. גם בידית זו תוצאות מבוקרות ובטוחות וניתן לקבוע עומק חדירת גלי הרדיו וכך לדייק באפקט המבוקש עם זמן החלמה קצר יותר של העור ובנוחות מקסימלית.

באילו סוגי עור ניתן לטפל?
הודות לטכנולוגיית SVC המתקדמת של חברת ויורה, הטיפול מתאים לכל סוגי העור וניתן לבצע טיפולים במהלך כל השנה.

האם הטיפולים ב V-FR בטוחים?
כן.
טכנולוגיה חכמה וחדשנית של SVC משלבת ״חימום חכם״, ואקום וקירור. פעולה משולשת זו מעצימה את תוצאות הטיפול והופכת אותו לבטוח ולנוח ביותר למטופלים. הודות לפרופיל בטיחות הגבוה של ידית ה V-FR, ניתן לטפל גם באזורים רגישים בעלי עור דק במיוחד בצוואר, במחשוף, בכפות הידיים ובאזור סביב העיניים.

האם הטיפול כואב?
לא.
אי הנוחות היא מינימלית ותלויה בסוג הטיפול המבוצע. מיד במהלך הטיפול תחושו בצריבה קלה שתתלווה באדמומית ונפיחות קלה באזור המטופל. תחושה זו צפויה להמשך מספר שעות לאחר הטיפול. במידה והופיע קילוף או גלדים עדינים, יש להימנע משפשוף ומקילוף יזום.

כמה זמן לאחר הטיפול תוכלי להמשיך בשגרת חיי?
מיד בסיום הטיפול ניתן לחזור לשגרת החיים.

מתי אראה תוצאות?
בערך 3-4 שבועות לאחר טיפול הראשון כבר יש לראות תוצאות. ביחד עם זאת, להשגת תוצאה אופטימלית יש להתמיד ולסיים את סדרת הטיפולים.

חשוב לדעת...
- מטיפול לטיפול ישתפרו עומק הקמטים, מרקם העור ובאופן הדרגתי יתקר מראה מוצק
- על מנת למקסם את התוצאה יש להקפיד על סדרת טיפולים שנקבעה ולבצע במרווחים של חודש בין הטיפולים.
- לשימור התוצאה יש לבצע טיפולי תחזוקה ולהגיע פעם בחצי שנה לטיפול.