טיפול בפלזמה עשירת טסיות

 

לעור ישנה חשיבות רבה בגוף האדם, כיוון שהוא מכסה את כל האיברים בגוף. עם הגיל מתחילים להתרחש תהליכי הזדקנות פתולוגיים בכל שכבות העור.בשל סיבה זו, בחלוקת תאי אפידרמיס מתרחשים טעויות שמובילים להידרדרות ולדילדול של העור, כשהשכבה החיצונית שמגנה על הגוף, חשופה לנזקי הסביבה. נזק לתאי עור משבש את ייצור סיבי הקולגן והאלסטין שמאבדים את איכותם. השפעה של שמש וקרניים אולטרה- סגולים על העור מביאה להופעה של קמטים הראשונים, כתמי גיל ויובש.

ההתחדשות של העור נפגעת גם בגלל השפעה של גורמים חיצוניים (מתח, מחלות, זיהום אוויר ואורח חיים), שגורמים לשינוי בהתחדשות ובחילוף החומרים בתוך תאי העור. חילוף חומרים לקוי גורם לחומרי הפסולת להישאר בתוך התא, תהליך שגורם לשינוי באספקת החמצן, צבירת רדיקלים חופשיים ולזירוז הזדקנותו של העור.

 

טיפול בפלסמה - טיפול אנטי-אייג׳ינג

 
״טיפול ערפד״/ Dracula therapy הוא טיפול פופולרי בשנה האחרונה בין הידוענים בכל העולם. מדובר בפיתוח מפתיע בעולם האסתטיקה, שכבר כובש יותר ויותר לקוחות. הטיפול מיועד לפנים, צוואר, דקולטה, כפות ידיים ולקרקפת והוא מתבצע לשיקום, לטיפול ולחידוש סיבי קולגן ואלסטין וכן למילוי שקעים, מיצוק העור ולהענקת מרפאה פנים זוהר לטווח ארוך.

הטיפול מתבצע באמצעות פלסמה עשירת טסיות, שמאפשר להשיג תוצאות במרקם העור וכן בשכבות התומכות בעור. ברוב המקרים טיפול אחד מעניק תוצאות יפות. כעבור חודש - חודשיים, כאשר חוזרת בעיית קמטים ושקעים עמוקים יותר, נדרש לחזור על הטיפול עוד פעם או פעמיים.

תוצאות הטיפול - מילוי שקעים והרמת עפעפיים על ידי חיזוק ומיצוק עור של העפעפיים, התעבות ושיפור משמעותי במרקם העור, טשטוש והעלמת קמטוטים וצמיחת שיער, במידה והוזרק לקרקפת. במקרים של ANDROGENIC ALOPECIA הטיפול מצריך רענון של פעם בשנה-שנה וחצי.

איך מתבצע הטיפול - לוקחים דם מהמטופל, מכינים פלסמה עשירת טסיות ומזריקים בשיטת מזותרפיה לשכבת הדרמה.