חומצה היאלרונית

 
 
חומצה היאלרונית
 
 
 

חומרי מילוי לפנים

 

סימני הגיל יופיעו אצל כולנו במוקדם או במאוחר, אצל חלקנו כבר במחצית השנייה של שנות השלושים ואצל חלקנו בגיל מבוגר יותר, אך מה שבטוח שאין מנוס מהם. למרבה המזל בעידן בו הטכנולוגיה מתקדמת בקצב כה מהיר, קיימים כיום טיפולים רבים המסייעים לטשטוש הופעתם של הקמטים ולהפחתה משמעותית של התפתחותם. אחד הטיפולים הפופולריים והיעילים ביותר בתחום הוא הזרקת חומרי מילוי.

מה הם חומרי מילוי?

חומרי המילוי, כשמם כן הם- חומרים למילוי הקמטים. כיצד הם פועלים? על ידי החזרת הנפח לאזורים בפנים שצנחו מעט ואיבדו מנפחם. אחת הדוגמאות הנפוצות לכך הם הקמטים המופיעים משני צדי האף ויורדים לכוון צדי הפה. קמטים אלו מכונים בשפה הרפואית קמטים נזולביאלים והם נוצרים כתוצאה מאובדן נפח בעור הפנים ובצניחת העור, שזו תופעה נורמלית הקשורה לגיל.

מהו בוטוקס?

בוטוקס או במונח המדעי בוטולוניום טוקסין, הוא חומר שפותח בשנות ה – 50 לשיתוק זמני של השרירים. במהלך שנות התשעים הפך השימוש בבוטוקס לרווח בקרב טיפולי אסתטיקה, והשימוש בו הוכח כיעיל ובטוח. הבוטוקס גורם להיחלשותם של שרירי הפנים ובכך מונע את היווצרותם והחמרתם של הקמטים שנוצרים עקב תזוזה של השרירים. דוגמא קלאסית לקמט מסוג זה הוא קמט ההבעה בין הגבות.

לאילו מחלקי הפנים הטיפול מתאים?

הטיפול בבוטוקס מתאים בעיקר לחלק העליון של הפנים ומסייע בהפחתתם ובהעלמתם של קמטי ההבעה המופיעים לרוחבו של המצח, קמטי הזעף המופיעים באזור שבין הגבות וקמטוטי הצחוק המופיעים לצדי העיניים.


 

מהי חומצה היאלרונית?

 

החומצה ההיאלרונית פותחה מתוך צורך של העוסקים ברפואה הפלסטית למצוא חומר טבעי שהגוף שלנו לא יעורר כלפיו דחייה. החומצה ההיאלרונית מיוצרת מחיידקים והיא מורכבת ממולקולת רב סוכר בעלת יכולת ספיחת מים של פי אלף ממשקלה. תכונה זו של המולקולה מאפשרת את החזרת הנפח לפנים שלנו.

למי טיפול בחומצה היאלרונית מתאים?

הטיפול בחומצה היאלרונית מתאים לכל מיני סוגים של בעיות אסתטיקה בפנים כמו הרמת עפעפיים, השבת נפח ללחיים, טיפול בקמטוטי שפתיים, הדגשת תוויי פנים, טיפול בצלקות ועוד.

איזה טיפול מומלץ יותר?

נקודת המוצא היא ששני סוגיי הטיפולים יעילים ובטוחים מבחינה רפואית, אך כל אחד מהם נותן מענה ופתרון עבור סימני הגיל השונים. לכן, בבואנו לעבור טיפול אסתטי לשיפור מראה עור הפנים, עלינו להבין תחילה מה מפריע לנו בעור הפנים ורק אז יותאם עבורנו הטיפול המתאים. פעמים רבות, השילוב של שני הטיפולים יחד יוליד תוצאות מצוינות.
  • החומצה ההיאלורונית משיבה את הנפח לעור הפנים, מעניקה מראה טבעי ורענן והתוצאה שתתקבל היא מידית. הבוטוקס משתק שמנית את השרירים והתוצאה תיראה לעין רק כעבור מספר ימים.
  • השימוש בחומצה ההיאלורונית נותנן מענה רחב יותר לבעיות אסתטיקה בפנים. השימוש בבוטוקס נותן מעני ממוקד יותר.
  • ה טיפול בבוטוקס מחזיק מעמד בין 3 ל- 6 חודשים ויש לחזור על הפעולה פעם עד פעמיים בשנה לשימור האפקט. בטיפול בחומצה היאלרונית התוצאה היא מצטברת ואחרי מספר טיפולים העור חלק יותר והקמטים הולכים ונעלמים. לכן חשוב להקפיד על טיפוליי touch up לשמירה על התוצאות.

לקבלת ייעוץ חינם אנא התקשרו ונשמח לענות : 0503338886