חוטי סילואט-העלמת קמטי פנים לצמיתות ללא ניתוח

 
נשים רבות כיום לא מרוצות ממראה הפנים שלהם ורוצות לעבור הליך קוסמטי על מנת לגרום לעור הפנים להראות צעיר יותר. היום קיימים סוגים שונים של טיפולי מתיחות פנים, רובן מלוות בניתוח. למי שלא רוצה להיכנס לניתוח ישנן עוד דרכים להעלמת קמטים בלי ניתוח.

 

העלמת קמטי פנים עכשיו גם ללא ניתוח

 
 
 
 

למי מתאים חוטי סילואט?

 
בחירה בחוטי סילואט סופט הינה הבחירה של אלו שרוצות תוצאות אלגנטיות ועדינות, תוך שמירה על תווי הפנים המקוריים. היום נשים רבות בוחרות בשיטה זאת, באמצעות אבחון אישי יוכל הרופא לקבוע איפה יש להעביר את החוטים. את החוטים מחדירים מתחת לעור והם אלו שיוצרים את התוצאה הסופית. תוצאותיו של טיפול באמצעות חוטי סילואט סופט הינן עמידות לטווח הרחוק ומחזיקות למעלה משנה.

 
למי שרוצה לשפר את מראה הפנים
אך לא להיכנס לחדר הניתוחים,
היום קיימים סוגים שונים של טיפולים אשר מאפשרים זאת.
אחד הטיפולים הטובים ביותר בתחום הוא מתיחת פנים והחלקת הקמטים לצמיתות באמצעות חוטי סילואט סופט.
באמצעות חוטים ניתן לעצב את תווי הפנים להענקת מראה פנים עדין וצעיר.

 
 
 
חוטי סילואט
 
 
 
 

למי מומלץ הטיפול?

 
הטיפול מומלץ לנשים שחוו הזדקנות בתווי הפנים ורוצות לשנות זאת. חוטי סילואט סופט הם הפתרון האולטימטיבי לנשים שלא רוצות לעבור ניתוח. לכן נשים רבות היום בוחרות דווקא בו. את הטיפול יש לחדש לפחות פעם בשנה, כמובן שזה נתון משתנה מאדם לאדם, על מנת לשמור על מראה הפנים בשיאו.

 

טיפולים באמצעות חוטי סילואט סופט – רק אצל רופאים מומחים

 
אם אתן לא מרוצות ממראה העור שלכן, אבל לא רוצות להיכנס לחדר הניתוחים, בחירה בחוטי סילואט סופט כטיפול יכולה להיות אידיאלית עבורכן. כאשר בוחרים לבצע טיפול קוסמטי חשוב לזכור שזהו טיפול רפואי, במקרה הזה נרצה לוודא שבחרנו ברופאים מומחים בתחום שיעניקו לנו טיפול רפואי על הצד הטוב ביותר. ד"ר ליליה מינסיאן הינה רופאה מומחית בתחום הרפואה האסתטית אשר מבצעת טיפולי קוסמטיקה באמצעות חוטים וללא ניתוח. בקרוב מאד עור הפנים שלכן יכול
להראות בריא וצעיר יותר.

 
 
לשמיעת פרטים נוספים מוזמנות להתקשר לתיאום פגישת ייעוץ!