חוטי אפטוס

 
חולמים על מראה צעיר, עם פנים חלקים ורעננים, אבל חוששים מפני ניתוח? תכירו את השיטה החדשה שחוללה מהפכה בתחום הרפואה האסתטית – חוטי אפטוס. זוהי שיטה אפקטיבית שמסייעת במיצוק ובחידוש עור הפנים, ללא ניתוח, כאבים או תופעות לוואי.
 

כל היתרונות בטיפול בחוטי אפטוס

 
 
  • .מיצוק וחידוש עור הפנים, כולל אזורים בעלי עור דק ושכבת שומן דלילה
  • מראה עור חלק, בריא, חיוני וצעיר
  • האטה ומניעת המשך תהליך ההזדקנות של העור
  • תוצאות מרשימות, טבעיות, מידיות וארוכות טווח
  • זמן החלמה קצר וחזרה לשגרה תוך ימים בודדים
  • אינו מותיר סימנים או צלקות
  • אינו דורש ניתוח מסובך תחת הרדמה
כמו כן הטיפולים בחוטי אפטוס מתבצעים באישור משרד הבריאות הישראלי, מאושרים על ידי מנהל המזון והתרופות האמריקאי (FDA) ובעלי תו תקן אירופאי (EC).
 
 
 
חוטי אפטוס
 
 
 
 

חוטים נספגים לחידוש עור הפנים ולמיצוקו

 
 
שיטת אפטוס מבוססת על שיטת החוטים הנספגים, שמאפשרים "להרים" עור נפול בפנים, לצורך חידוש המראה ומיצוקו. טכניקה זו מיושמת בהצלחה רבה בכל רחבי העולם זה למעלה מ- 20 שנה. במסגרת הטיפול למעשה משתמשים בשני חומרים, שנספגים בגוף באופן טבעי:
 
 

קפרולק –

 
.חומר רפואי המסייע במתיחת העור
 

חומצה לקטית –

 
.חומר המסייע בעיבוי ובשיקום הטבעי של העור, הידוע בסגולותיו בהאטת תהליך ההזדקנות
 

למי הטיפול מתאים?

 
טיפול הרמת פנים או הרמת צוואר באמצעות חוטי אפטוס, מתאים הן לגברים והן לנשים, בטווח גילאים רחב למדי של 30 עד 65 (ולפעמים גם בקרב מטופלים צעירים יותר, שסובלים מאיבוד המראה הגמיש והאלסטי וכוח הגרביטציה נותן בהם את אותותיו). הטיפול מתאים במיוחד למעוניינים ליצור קו לסת ברור, להרמת גבות ולמיצוק העור ובמיוחד לטיפול בקמטים עמוקים.
 

כיצד הטיפול מתבצע?

 
בשיטת חוטי אפטוס מחדירים את החוטים הנספגים והזעירים מתחת לשכבת הדרמיס של העור. לשם כך נעזרים במחט דקיקה. במקביל - מותחים את העור באזור, מעצבים ומקבעים אותו למקומו, בהתאם לתיאום הציפיות שנעשה עם המטופל.
 

כמה זמן הטיפול מחזיק?

 
החוטים שבהם משתמשים בשיטת אפטוס הם יחסית עבים, ולכן הם מחזיקים מעמד לאורך זמן רב. המטופל נהנה מעור חלק וממראה צעיר במשך כשלוש שנים בממוצע. כאשר חוזרים סימני הריפיון, יש לחדש את המתיחה שוב.
לקבלת פרטים נוספים ולתיאום פגישת ייעוץ, צרו קשר עוד היום עם מרפאתה של ד"ר ליליה מינסיאן.