החלקת קמטים

 
ככל שחולפות השנים עורנו מאבד את גמישותו, מדלדל וצונח. תהליך הזדקנותו של העור יכול להתחיל גם בשנות ה- 30 לחיינו, ויכול להתרחש גם בגיל מאוחר יותר, והוא תלוי בגורמים רבים, בין היתר גם בחוזקם של שרירי הפנים וההבעה שלנו, שגורמים גם הם להעמקת קמטים.
 

איך זה עובד?

 
במסגרת תהליך ההזדקנות חלבון הקולגן נפגע והשומן צונח. התוצאה היא קמטים ועודפי עור שפוגמים במראה שלנו. החדשות הטובות הן שכיום לא חייבים לעבור ניתוח מתיחת פנים וצוואר לצורך החלקת קמטים. כיום ישנן טכניקות רבות בתחום הרפואה האסתטית שמאפשרים להילחם בתופעה בהצלחה רבה.
 

שיטות ללא ניתוח להחלקת קמטים

 
 
 
  • חוטי סילואט
  • מילוי קמטים עם חומצה היאלורונית
  • חוטים נספגים
  • הזרקות בוטוקס
  • טיפול באמצעות ידית VST של ויורה V20
  • מזוחוטים
  • פיסול פנים
  • ועוד
 
 
 
החלקת קמטים
 
 
 
 

קמטים נפוצים ואופן הטיפול בהם

 
ישנם קמטים שונים באזורים שונים בגוף. באזור הפנים ישנם קמטי הבעה שנמצאים בצדי העיניים, ליד האף ובמצח. כמו כן ישנם קמטים שהם תוצאה של חשיפה ממושכת לשמש. קמטי גיל הם כאלה הנוצרים באזורים נוספים, כמו כפות הידיים.
בחברה המערבית הסוגדת ליופי צעיר, הקמטים נחשבים לפגם ואף מייחסים אותם לאורח חיים בלתי בריא. לכן, לאורך השנים המציאו אינספור שיטות להחלקת קמטים ולהעלמתם: החל ממשחות לטיפול העור וכלה בניתוחים כירורגיים ובטיפולים אסתטיים.
 

מה ההבדל בשיטות הטיפול השונות?

 
 
בוטוקס היא שיטה טובה להחלקת קמטים שמושפעים מתנועות שרירי הפנים לקמטים עדינים. חומצה היאלורונית, שקיימת באופן טבעי בגוף שלנו, מיועדת יותר לטיפול בקמטים עמוקים.לעומת זאת חוטים נספגים מחומצה פולילאקטית הם שיטה חדישה לחידוש העור ולהעלמת קמטים, ואילו מזוחוטים מגבירים את רמת האלסטיות של העור וממצקים אותו. וכמובן שיש שיטות נוספות, שהיריעה קצרה מלהכיל.
 

מהי השיטה המומלצת ביותר להחלקת הקמטים?

 
ללא ספק תופעת הזדקנותו של העור היא אחד האויבים הקשים הן של נשים והן של גברים בחברה המערבית, ולכן המציאו שיטות רבות כדי להילחם בה. אנשים רבים, שבעיה זו מדירה שינה מעיניהם ומטרידה אותם לאורך כל שעות היום, נוהגים לעשות מחקר מעמיק באינטרנט בטרם הם פונים לטיפול. ההמלצה שלנו היא להגיע לפגישת ייעוץ מוקדם ככל הניתן, כדי להתייעץ עם רופאה בעלת ניסיון עשיר בתחום, שתתאים לכם את תוכנית הטיפולים האידיאלית להחלקת הקמטים שמציקים לכם.

רוצים להתייעץ? אל תתלבטו, פנו אל המרפאה עוד היום. ד"ר ליליה מינסיאן תשמח לעמוד לשירותכם ולענות לכם על כל שאלה שהיא: 0503338886