אודותיי

 
 
 


 
 
 
 
 
שמי ד"ר ליליה מינסיאן ואת הקריירה המקצועית שלי התחלתי בלימודי רפואה קפדניים. בין מחברת פתוחה לחדר המעבדה צמחה וגדלה בי סקרנות לבריאה הגדולה מכל – האדם. למעלה מ- 20 שנות עבודה בתחום הרפואה פנימית, העניקו לי הזדמנויות רבות ללמוד ולחקור היבטים שונים של גוף האדם. באותה נשימה ניתנה לי גם ההזדמנות לעבוד עם הציבור הרחב ולסייע לרפואתו השלמה. אנשים רבים גרמו לי להעריך ולהוקיר את המקצוע שבחרתי. מעבר לנפלאותיו של גוף האדם, יש בתוכו נשמה פועמת, שגורמת לו להיות נפלא עוד יותר.

במהלך הקריירה שלי כרופאה עבדתי בבתי-חולים שונים ועברתי השתלמויות רבות, שהוסיפו לידע ולניסיון המקצועי שלי בתחום. ההתקדמות הטכנולוגית במרוצת השנים הובילה לפריצה בתחום הרפואה האסתטית, שמקסמה עוד יותר את הרפואה הקונבנציונלית אל מול יכולותיו של גוף האדם. הסקרנות הטבעית שלי משכה אותי לכל תחומי הרפואה האסתטית הקיימים, ובהם השתלמתי והתמקצעתי.

כיום, במקביל לעבודתי כרופאה פנימית, אני מבצעת מגוון רחב של טיפולים אסתטיים בקליניקה הפרטית שלי בחיפה. בעיניי טיפול אסתטי מוצלח הוא בהחלט ציון לשבח למדע. הסיפוק והאושר שחש המטופל לאחר טיפול מוצלח, הם בהחלט אבן דרך משמעותית בקריירה האישית שלי, וזאת במיוחד לאור העובדה שטיפולים אסתטיים רבים נועדו לשקם אזור פגום ולא למטרות טיפוח בלבד.

השירות שאני מעניקה בקליניקה שלי מלווה בייעוץ ובהכוונה מקצועית לגבי הטיפולים השונים, שבהם אני עוסקת. כמו כן, אני מקפידה לגלות התחשבות רבה גם בסיבות הרגשיות, שהביאו את לקוחותיי לעשות שינוי בחייהם.
 
 
 
ד"ר ליליה מינסיאן
 
 
 
 

תעודות